Free Aqua Zoo >> Gry z rybami za darmo

Free Aqua Zoo – gra przeglądarkowa z rybami

Gry przeglądarkowe Upjers

Darmowe gry przeglądarkowe Upjers

Podobnie jak we wszystkie gry przeglądarkowe Upjers, również w kolorową i zabawną grę z rybami Free Aqua Zoo można grać za darmo. Tym samym gra z rybami jest dostępna dla wszystkich użytkowników i oferuje przeróżne rodzaje rybek, wyjątkową zasadę gry, wiele unikalnych funkcji oraz niesamowitą przyjemność z gry.


Free Aqua Zoo

Czym są gry z rybami?

Jak sama nazwa wskazuje, gry z rybkami dotyczą ryb. W przypadku Free Aqua Zoo macie do czynienia jednak z bardzo egzotycznymi rybkami.

Darmowe gry podwodne

Gra z rybami są doskonałym sposobem, aby wyłączyć się od zgiełku codzienności i zanurzyć się w fascynujący podwodny świat gry.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Ryby w akwarium

Jakie możliwości istnieją w grze z rybami Free Aqua Zoo?

Free Aqua Zoo jako jedna z gier przeglądarkowych z rybami oferuje różnorodne możliwości i funkcje w grze. Począwszy od łowienia, a skończywszy na funkcjach we wiosce rybackiej. Więc możecie z odrobiną cierpliwości łowić wspaniałe ryby w jeziorach w Free Aqua Zoo. Te z kolei możecie umieścić w swoim akwarium lub sprzedać na targu. Poza tym istnieją również takie funkcje jak sklep z rybkami i dekoracjami.

Story gier z rybami

Gwiazdą darmowej gra z rybami Free Aqua Zoo jesteście oczywiście wy i Wasze urocze rybki. W okolicznych jeziorach możecie łowić egzotyczne okazy takie jak Zalotnisię, Wielorybusa mordercusa czy Violetona, a następnie umieścić je w swoim akwarium. Karm je, zaczepiaj i troszcz się o nie. Aby Twoje mieniące się kolorami tęczy pupilki czuły się w akwarium jak przysłowiowe ryby w wodzie, możesz upiększyć swoje akwarium za pomocą różnorodnych dekoracji. Im lepiej dbasz o swoje rybki, tym więcej zdobędziesz punktów, a tym samym szybciej zdobędziesz nowe poziomy.

Screenshot 4
Screenshot 5

Jakie warunki trzeba spełnić?

Patrząc na to z technicznej strony potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do internetu, a także działający adres email. W grę z rybami Free Aqua Zoo można grać bez konieczności pobierania i instalacji, gdyż jest ona grą przeglądarkową. Po darmowej rejestracji możecie rozpocząć grać w Free Aqua Zoo. W Free Aqua Zoo czeka na was prawdziwa podwodna zabawa. Zaopiekuj się

rybkami, upiększ swoje akwarium i wymieniaj się swoim doświadczeniem i swoimi pomysłami z innymi graczami.

Forum - Free Aqua Zoo