Gra aqua w Free Aqua Zoo - Upjers.com

Free Aqua Zoo – wędkarska zabawa w grze aqua

Gry przeglądarkowe Upjers

Darmowe gry przeglądarkowe Upjers

Z ponad 50 milionami graczy i ponad 20 grami należy firma Upjers z Bamberga do czołówki europejskich twórców gier przeglądarkowych. Jako wydawca i twórca oferuje Upjers swoje gry za darmo. Ponadto gracze mogą także za monety aktywować konto premium.


Free Aqua Zoo

Gra aqua dla wszystkich!

Ujmująco dziwaczne ryby, naprawdę świetny pomysł gry i ekscytujące opcje – tak można opisać grę aqua Free Aqua Zoo.

Nadzwyczajna przyjemność!

Unikalna kombinacja zasad gry z prześlicznymi
grafikami sprawia, że darmowa gra aqua Free Aqua
Zoo jest niezwykła.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Ryby w akwarium

Jakie możliwości istnieją?

Funkcje w Free Aqua Zoo są bardzo różnorodne. Oprócz podstawowych funkcji, które służą do opieki nad rybkami i do czyszczenia akwarium, macie także możliwość handlu rybkami na targu lub zrobienia kursu hodowlanego. Rybki możecie hodować sami lub na spółkę z innymi graczami. W statystykach możecie sprawdzić wasze osiągnięcia, a w aquashopie zakupić pokarm i przynęty na rybki. Ponadto możecie wędkować i poznać wielu interesujących graczy.

Na czym polega gra Free Aqua Zoo?

Tutaj nawet muszle morskie są zazdrosne: W zabawnej grze aqua Free Aqua Zoo możecie stać się wirtualnymi podwodnymi ekspertami i zaklinaczami ryb. Za pomocą swojej wędki łowicie w okolicznych łowiskach przepieknie mieniące się rybki, a następnie troszczycie się o nie w swoich akwariach. Karmiąc, pieszcząc je i zaczepiając sprawiasz im więlką przyjemność. Dzięki koralom, roślinkom i ciekawym miniaturom przedmiotów Twoje akwarium stanie się przytulnym domostwem dla Twoich kolorowych podopiecznych! W grze Free Aqua Zoo istnieją różne sposoby gry. Na każdym nowym poziomie czekają na was nowe niespodzinki i zabawne zwariowane rybki.

Screenshot 4
Screenshot 5

Dlaczego Free Aqua Zoo jest takie popularne?

Sekretem popularności Free Aqua Zoo jest z pewnością mieszanka różnych funkcji. Oprócz obfitych połowów w okolicznych jeziorach istnieją również inne możliwości w grze, które przyczyniają się do zdobywania nowych poziomów. Poza elementami symulacji ekonomicznej – możecie handlować rybami, sprzedawać je i kupować- istnieją w grze także cechy związane z grami społecznymi. W szczególności wspólna hodowla rybek wymaga

dobrej współpracy między graczami. Tylko wtedy, gdy obaj gracze troszczą się o rybki podczas hodowli, hodowla może zakończyć się możliwie szybko sukcesem. Wspólna zabawa zwiększa oczywiście przyjemność podczas gry.

Forum - Free Aqua Zoo